Interiér mini:

1
Vysátí podlahy, vysátí a vyklepání textilních rohoží nebo mytí gumových rohoží, čištění vnitřních plastů přístrojové desky, včetně středové části a jejich impregnace
(balíček vhodný pokud jste v časové tísni a přesto chcete mít čistý interiér)

320,- Kč


do 30 min
káva + nealko zdarma

Interiér standart:

2
Kompletní vysátí, včetně sedaček, vysátí a vyklepání textilních rohoží nebo mytí gumových rohoží, čištění všech vnitřních plastů a jejich impregnace
(přístroj.deska, střed.panel, dveřní části,vyčištění a vyleštění oken zevnitř, provonění interiéru)

640,- Kč


40 – 60 min
káva + nealko zdarma

Interiér comfort:

3
Kompletní vysátí, vč.sedaček, vysátí a vyklepání textilních rohoží nebo mytí gumových rohoží, čištění všech vnitřních plastů a jejich impregnace (přístrojová deska, střed.panel, dveřní části, mezidveřní části), detailing (čištění hran dveří, pantních prostorů a těžko dostupných míst) vyčištění a leštění vnitřních oken, provonění interiéru.
Hloubkové tepování sedadel suchou párou:
Za příplatek 200,- Kč je možnost použití tzv. klepače, což je hloubková desinfekce do 25 cm (výhoda tepování čalounění suchou párou spočívá v jejím hloubkovém čištění bez použití chemie, vhodné pro alergiky, má dezinfekční účinky a navíc se vyhnete dlouhému vysychání sedaček a mlžení skel jako při klasickém tepování mokrou cestou, kdy vysychání může trvat i několik dní, ale suchou parou vše vyschne od 1 do 3 hodin).

1570,- Kč


100 – 150 min
káva + nealko zdarma

Exteriér mini:

4
Předmytí + šampon, vyčištění disků, vysušení
(ruční umytí houbou a ruční vysušení)

185,- Kč


15 – 25 min
káva zdarma

Exteriér standart:

5
Předmytí + šampon, vyčistění disků, nanesení tekutého vosku, vysušení, rozleštění vosku vč.víčka nádrže
(ruční mytí houbou, ruční vysušení a ruční rozleštění vosku jelenicí)

350,- Kč


25 – 40 min
káva + nealko zdarma


Exteriér + interiér standart:

6
Předmytí + šampon, vyčištění disků, nanesení tekutého vosku, vysušení, rozleštění vosku, vč.víčka nádrže. Kompletní vysátí, včetně sedaček – bez zavazadlového prostoru, vysátí a vyklepání textilních rohoží nebo mytí gumových rohoží, čištění všech vnitřních platů a jejich impregnace (přístroj.deska, střed.panel, dveřní části, vyčištění oken – zevnitř, provonění inter.)

850,- Kč


60 – 100 min


Exteriér + interiér DeLuxe:

7
Předmytí, odstranění hmyzu a asfaltu, mytí šamponem, detailní vyčištění disků, nanesení tekutého vosku, vysušení, rozleštění vosku, vyčištění vnějších skel, ošetření vnějších plastů, impregnace vnějších předního skla tzv.tekuté stěrače, čištění a konzervace vnějších gumových částí, detailing karoserie a oživení a lesk pneumatik. Kompletní vysátí, včetně sedaček a zavazadlového prostoru, čištění a impregnace vnitřních plastů, detailing interiéru (čištění hran dveří, pantních prostorů, těžko dostupných míst, včetně hran a prostorů kufru), mytí gumových rohoží a jejich konzervace, vyčištění a leštění vnitřních oken, čištění a konzervace vnitřních gumových částí, provonění interiéru.
Hloubkové tepování sedadel, podlahy, textilních koberečků a dveřních čalounění suchou párou nebo čištění a impregnace kožených sedaček a jejich částí.
Za příplatek 200,- Kč možnost použití tzv. klepače, což je hloubková dezinfekce do 25 cm.

1960,- Kč


4 – 6 hod


Tyto ceny platí pro osobní automobily, u vozidel MPV, SUV a VAN – přirážka 20 %. Pro užitková vozidla přirážka 30 %.

Ceny jsou individuální a jednotlivé služby se mohou kombinovat.