RUČNÍ  MYTÍ  BEZ  KOMPROMISŮ !

 

Ruční mytí a čištění je nesporně nejefektivnější a nejúčinnější metoda v péči o Váš automobil.

V případě, že vozidlo pravidelně nemyjete, vytváří se na něm souvislá vrstva silničního spadu, která váže vodu a karoserii velmi ubližuje.

Naše firma Vám nabízí už při základním mytí exteriéru dokonalé vyčištění a hlavně ochranu laku před vnějšími vlivy a interiér Vám dokonale vyčistíme a ošetříme tak, že auto bude jako nové.

RUČNÍ  ZPŮSOB  NENAHRADÍ  ŽÁDNÁ  TECHNOLOGIE  DNEŠNÍ  DOBY.

 

Jsme specialisté na ruční mytí a kompletní čištění osobních vozidel, motorek, čtyřkolek, užitkových vozů a po dohodě jsme schopni umýt a vyčistit jakýkoli dopravní prostředek.

Používáme výhradně kvalitní autochemii švýcarské autokosmetiky Rywax a parní technologie – stroje Profi 3000, Profi 7500 a vysavač s klepačem zn. Aqua.

Naše firma provádí komplexní služby v péči o Váš vůz – voskování laku karoserie na bázi nanotechnologie, voskování přírodním tvrdým Karnaubským voskem, renovace laku, renovace světlometů, tepování sedaček a veškerého čalounění suchou cestou (suchou párou), impregnace a ošetření kůže, čištění a impregnace vnitřních a vnějších plastů a gumových částí, dezinfekce klimatizace, čištění motoru, tzv. detailing interiéru a exteriéru (čištění hran dveří, pantních prostorů, těžko dostupných míst apod.), odstranění asfaltových nečistot atd.

 

VÝHODY  POUŽÍVÁNÍ  TECHNOLOGIE  SUCHOU  PÁROU

Hlavní výhodou této metody je čištění bez použití chemie !!! Tato metoda je vhodná pro alergiky, astmatiky, má dezinfekční účinky a navíc je naprosto ekologická.

Čištěním suchou párou provádíme dokonalý detailing Vašeho vozu, jak interiéru, tak exteriéru, např. čištění hran dveří, pantních prostorů, mezidveřních částí, těžko dostupných míst, kam se špatně dostáváte a běžně nečistíte.

Výhoda tepování sedaček, čalounění a veškerých textilií suchou párou spočívá v jejím hloubkovém čištění bez použití chemie a hlavně se vyhnete dlouhému vysychání čalounění, nepříjemnému vlhkému prostředí v autě a mlžení skel jako při klasickém tepování mokrou cestou, kdy vysychání může trvat i několik dní, ale suchou párou vše vyschne mnohem rychleji,samozřejmě také záleží na celkovém znečištění textílie .

Pokud použijeme speciální vysavač s klepačem, budete mít rovněž hloubkovou dezinfekce do 25 cm.

 

VÝHODY  RUČNÍHO  MYTÍ  A  ČIŠTĚNÍ

  • ušetříte svůj čas ! Čas je jediná věc, kterou nelze ničím nahradit. Určitě se dá využít jinak, než ztrácet čas úklidem Vašeho automobilu a je lepší vše přenechat profesionálům.
  • ušetříte své peníze ! Ušetříte za nákup kvalitních chemických přípravků a nákup či půjčení profi čistících strojů.
  • zhodnotíte své peníze ! Pravidelně čištěné a ošetřované auto Vám cenu Vašeho auta určitě zhodnotí a už jen jednorázové profi čištění Vašeho vozu před samotným prodejem Vám cenu vozu rapidně zvýší. Jeden nejmenovaný a největší prodejce ojetých vozů v ČR na této strategii, mimo jiné, postavil svou úspěšnou prodejnost.
  • myslete na zdraví své a svých blízkých ! Člověk v autě stráví nezanedbatelný kus života, a proto by mě tento čas trávit v čistém a zdravém prostředí. Likvidací nečistot, prachu, roztočů a bakterií eliminujete vznik různých nemocí na minimum.
  • ukažte svůj styl ! Čistý, vonící interiér je Vaší vizitkou. Udělá radost Vám i Vašim blízkým a dopřejete jim pohodlný a komfortní pocit z jízdy.

 

Po dobu čištění Vašeho vozu, zejména při krátkodobém programu čištění můžete využít posezení v našem kanclu, dát si kávu a nealko zdarma, včetně vifi – internet připojení, takže si můžete vyřizovat i pracovní věci a nikdo Vás nebude rušit.

Našim klientům také nabízíme po dobu čištění jejich vozu zdarma odvoz na jimi určené místo a nebo zapůjčení náhradního vozu.

Jsme schopni Váš vůz na určeném místě vyzvednout a po čištění zase přistavit dle Vašeho přání.

Pokud byste potřebovali Vaše auto vyčistit i mimo naši otevírací dobu, tak není problém se s námi domluvit, v podstatě jsme schopni fungovat nonstop.

Také dokážeme zajistit čištění přímo u Vás, jsme mobilní, takže po domluvě přijedeme kamkoli, stačí jen zavolat.

 

Možnost zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 500, 1000, 1500 a 2000 Kč s neomezenou platností.Potěšte své blízké praktickým dárkem.
Zdarma všem našim zákazníkům dobíjíme autobaterie.
V zimních měsících nabízíme našim zákazníkům možnost vysušení vozu přímo u nás na provozovně.